10 vianočných tipov na darčeky pre fit ženu

  • Sharebar

Vianoce sú za  rohom a verím, že aj Vy máte svoju polovičku, sestru, či maminu, ktorá rada vyzerá dobre, či sa zaujíma o zdravú stravu. Je viac možností ako ju potešiť, ale ak Vám už dochádza fantázia, či trpezlivosť, tu je pár overených tipov, medzi ktorými si nájde každá žena nejeden užitočný darček.  Urobili sme ankety, porovnali sme obchody a e-shopy a tu je výsledok. Čo je na tom najlepšie, nemusíte sa predierať davmi, kde sa dalo sme pridali odkazy na objednanie cez e-shop. smiley
 

1.Zdravý balíček

Tu sa viete vyhrať najmä s tým, čo má obdarovaná skutočne rada.  Možností je mnoho! Od sladkého košíka poprepletaného aj proteínovými a raw tyčinkami, či balíček pre ženu ktorá posilňuje s obsahom proteínu, shakera, po žuvačky, či pekný uteráčik do posilky, alebo sypaný ovocný čaj. Ak dotyčná rada zdravo varí a pečie poteší aj brezový, či kokosový cukor. Doplniť do balíčka môžete časopisy špeciálne pre ženy, či s fit tématikou. Vianočné čísla často obsahujú už aj malý darček. Váš balíček by mal obsahovať všetko, čo potrebuje a najmä čo má rada! smiley

Pre bezlepkovú a bezlaktózovú verziu – raw tyčinky, sušené ovocie, orechy... Tip:  Zelený obchodík
Pre vysoko-proteínovú verziu – proteínové tyčinky, srvátkový proteín a opäť orechy, orieškové maslá.. Tip: Gym Beam

   

 

2.Kniha

Tu je dobré naslúchať tomu, čo obdarovaná naozaj chce. Niekto túži po knihách o varení, inú by potešila motivačná literatúra, či román. Potrebuje základy cvičenia v posilke, alebo chce začať v domácom prostredí? Ak to druhé, tu je náš výber pre efektívne cvičenie šetriace čas v pohodlí domova.

Fit za 15 minút denne

Zuzka Light a Jeff O'Connell

Jednoduchý 30-dňový sprievodca na získanie kondície len za 15 minút denne.
Úspešná lektorka Zuzka, žijúca v USA je prim guru domáceho HIIT cvičenia, ktorá Vás dokonale zničí za 15 minút. Tip: Martinus 

 

Kniha Fit apetít

Alena Jacková

Ak od Vašej polovičky, kamarátky, či sestry počujete stále vetu „čo mám teraz jesť?“, alebo „ z toho priberiem“ tak potom je tu kniha určená všetkým fit maniačkám, ktoré chcú mať krásnu postavu, bez extrémnych diét. Kniha je určená najmä ľuďom, ktorí by radi pochopili princíp chudnutia / naberania svalov, ale i takým, ktorý si chcú vytvoriť vlastný jedálniček na mieru! Toto všetko a veľa ďalšieho obsahuje táto kniha. Ak obdarovanej chýba fantázia na varenie a nemá jasno v tom, koľko čoho môže jesť, tu je naše odporúčanie knihu obsahujúcu všetko, čo potrebuje cvičiaca k vytvoreniu individuálneho jedálnička aj s viac než 100 receptami! Tip: Martinus, alebo od autorky.

 

3.Motivačné darčeky

 

Každý potrebuje občas motiváciu a najlepšie, keď ju máme každý deň. Tu je náš tip redakcie na darčeky,  ktoré  nedovolia aby sme „zaspali“, ale aby sme si plnili sny. 

Motivačný diár a najlepšie od majstrov motivácie od I Can Academy.

Obraz na plátne môže byť s obľúbeným obrázkom / fotografiou, alebo aj v štýle vision board. Tip: Zlavomat

4. Príslušenstvo na tréning

Potešiť vie aj kupón do športovej predajne, aby si obdarovaná sama vyskúšala svoje nové botasky, legíny, či tričko. Ak však nechcete darovať len poukaz, tak vec ktorá poteší a určite sa zíde každej cvičiacej je športová taška. Pri jej výbere myslite na to, že krásne zaujímavé farby využije najmä v lete, no najlepšie kombinovateľné sú farby ako čierna, biela, tmavomodrá, sivá, ktoré môže nosiť v prakticky ku všetkému.

Tip: veľký výber za prijateľné ceny v A3sport

 

5. Darčekový kupón na fotenie u profesionálneho fotografa

Vyberajte fotografa, ktorého práca sa Vám páči a samozrejme je v okolí Vášho bydliska.

Príklad:

 

Zdroj: VlnkaFoto.sk, Košice

6. Milé pomôcky do kuchyne

Je Vaša milá, v kuchyni naozaj „doma“? Ak jej je záľubou varenie, pečenie a vy výsledok jej práce uznávate, potom ju určite poteší originálna zástera, v ktorej bude vyzerať ako z titulky.

Luxusná zástera

Tip: Chiclovely

Ďalšie „hračky“ pre kuchárky i začiatočníčky v kuchyni:

Kvalitné kuchynské roboty pre kuchárky, či stroj na smoothie pre raw maniačky, alebo kvalitný mlynček, ktorý rozomelie orechy i ovsené vločky na múku.

 

 

7. Poukážky na wellness, či kozmetiku

Dobrý oddych v saune, či masáž sa hodí najmä zaneprázdneným, či aktívnym ženám, ktoré radi zregenerujú svoje telo i dušu a ideálne - vo dvojici. Všímajte si recenzie a myslite aj na dopravu na dané miesto. Veľa akcií nájdete už tradične na zľavových portáloch.

Ak máte po boku „superženu“, ktorá toho veľa zvláda, no sama sa o seba nemá čas starať, darujte jej rozmaznávanie v podobe kozmetického ošetrenia pleti. Môže to byť všeobecná poukážka, aby si obdarovaná vybrala úkon, ktorý naozaj chce. Aj pri tomto buďte obozretný a všímajte si obľúbenosť salónu. 

   

 

8. Peňaženka, štýlová čiapka, či šál

Pokiaľ vyzerá vec naozaj výnimočne a ste presvedčený, že sa obdarovanej hodí, jedna s týchto vecí sa určite zíde. Ak zvolíte peňaženku nezabudnite jej do nej prispieť symbolickou hotovosťou s odkazom nech sa hotovosť ďalej rozmnožuje. wink Tip na krásne peňaženky: Vuch

 

9. Originálne darčeky

 

Určite ste si všimli, že čím originálnejší je darček, tým viac poteší a najmä, ak v sebe nesie istý „odkaz“. Čo tak darovať hviezdu? Alebo si urobiť hviezdnu oblohu u Vás doma?

Tip: Megadarčeky hviezda, nočná obloha

 

10. Hodinky, alebo šperk

Kvalitné hodinky sú nielen krásnym doplnkom každého oblečenia, ale obdarovaná ich bude mať na sebe často, a tak spomienka na krásny darček len tak nevybledne.

Nielen hodinky sú skvelým doplnkom, ale taktiež žiarivý šperk, či konkrétne náušnice. Všimnite si, aký tip najradšej nosí (visiace, zasúvacie..?), aký typ (jemné, alebo žiarivé výrazné?) a už len vyberajte podľa intuície. Tip: Hodinky.sk

A nezabudnite! Pri nákupe cez internet - čím skôr objednáte, tým je vyššia šanca, že Vám to dorazí do Vianoc.

Prajeme Vianoce plné zdravia, lásky a pohody. heart

Niektoré články si môžu prečítať celé len prihlásený užívatelia.

  • Pre zobrazenie kompletného obsahu je potrebné sa prihlásiť.
  • V prípade, že ešte nemáte u nás zriadený používateľský účet, tak sa zaregistrujte.
Kategória: 

Vytvoriť nový účet